Sněhuláci - Snowmen - Imortals

Ve Wudangu napadl sníh a netrvalo dlouho a začala se rodit spousta sněhuláků. K této galerii asi není moc co dodat, kromě toho, že v ní můžete najít skutečný spirit Wudangu. Hravost, fantazii a tvořivost nejen malých dětí, ale i ,,těch velkých,, . Pojďme si hrát s kamarády z Wudangu, stavět sněhuláky, koulovat se, řádit a smát se ... Překvapil mě velmi tvůrčí a originální přístup a zaujetí s jakým tady všechny věkové kategorie budovali svoje sněhové rytíře. Byla zde úžasná rodinná pohoda a mnoho lidí se přišlo třeba jen podívat a vyfotit se s některými sněhovými bojovníky z Wudangu. Lidé se zde procházeli mezi již stojícími sněhuláky a čas od času třeba přidali něco tomu, něco zase tomu ... sněhulákům ani jejich tvůrcům zásah cizí fantazie vůbec nevadil ... asi proto, že ji nebrali jako cizí ?
Na snímcích uvidíte, že důležité je umět si hrát, ne soutěžit o nejlepšího sněhuláka ... Přeji Vám příjemné prožití zimního podvečeru ve Wudangu s Wudang Kungfu Sněhuláky. Nejedí, nepijí, nespí a když přijde čas rozplynou se zpět do své původní podoby, aby se zase další rok mohli znova narodit, jako správní nesmrtelní z Wudangu :-D
 
ENGLISH
 
A lot of snow appeared in Wudang and many snowmen were born. In this gallery you can find The pure spirit of Wudang. Playfulness, fantasy and creativity not just of children but also of the ,,big children,, Lets play with friends from Wudang, build snowman, play and laugh ... I was surprised by very creative and original atitude and passion of all the ages who were here in Yu Xu Gong building the snowmen. Amazing family atmosphere. A lot of people came and took pictures of themselves with the snow warriors.
I wish you pleasant winter evening with the Wudang Kungfu Snowmen warriors ...

Fotogalerie: Sněhuláci - Snowmen